Wanneer twee families uit verschillende landen elkaar voor het eerst ontmoeten op de mooiste dag van je leven, ontstaat er iets bijzonders. Michael en Mia vierden hun liefde op Kasteel Baexem, in bijna 36 graden, met een champagnefles die met een zwaard werd geopend. Een dag vol Italiaanse gerechten, dierbare mensen van ver en pure vreugde. Dit is hun verhaal.
Waarom hebben jullie besloten om te trouwen?
Michael; zij is mijn grote liefde.
Mia; ik heb altijd geweten dat we samen zouden eindigen, dus trouwen was de volgende stap.
Vertel eens over jullie trouwkleding?
Michael; ik zag het pak online, maakte een afspraak om langs te komen in de winkel (pak is van Etemadis).
Mia; ik maakte samen met een vriendin, die ook ging trouwen, een afspraak met de winkel. Zij had al een jurk, maar wilde nog wat meer bekijken en ik wilde beginnen met het zoeken naar een jurk. Uiteindelijk ging ik met een jurk weg uit de winkel.
Wat was jullie favoriete onderdeel van de dag?
Michael; mijn vrouw die de champagnefles opende met een zwaard.
Mia; om alle mensen samen plezier te zien hebben, zonder dat de families en vrienden van ons elkaar kenden, doordat we uit twee verschillende landen komen, ver van elkaar.











Waren jullie zenuwachtig?
Michael; over echt alles, het weer, of de catering het eten niet zou verzieken, dat de vluchten van de families gecanceld zouden worden. Uiteindelijk ging alles goed en was er niets misgegaan.
Mia; het was bijna 36 graden en een zware jurk met veel lagen en lange mouwen, dus je begrijpt dat ik best nerveus was dat ik zou gaan flauwvallen in die hitte. Gelukkig gebeurde dat niet, maar het was wel echt heet!
Hoe was het plannen van de bruiloft?
Michael; dat ging helemaal goed, nadat we de locatie hadden geboekt. Mijn vrouw had die al geboekt, voor ik haar überhaupt ten huwelijk had gevraagd.
Mia; dat ging goed. We hadden alles op tijd gepland.
Waar hebben jullie op bezuinigd?
Michael; op niets.
Mia; ik wilde heel graag een gebraden varken, maar dat was teveel eten geweest, omdat we al zoveel eten hadden. Dat was dus niet vanwege bezuinigen.
Hoe zag de versiering eruit?
Mia; mijn 2 bruidsmeisjes en ik hebben dat zelf gedaan. Ik wilde het dicht bij mezelf houden en wilde de “getting ready part” privé houden.
Wat is jullie gouden tip voor andere stellen?
Michael; de dag gaat zo snel voorbij. Als je er een 2-daagse bruiloft van kan maken, doe het!
Mia; stress niet over de details. De bruidsgasten onthouden alleen hoe leuk de bruiloft was en hoe lekker het eten.
Leveranciers van deze bruiloft
- Fotograaf: Anouk Johnson
- Locatie: Kasteel Baexem
- Jurk: Libelle bridal via Bruidspaleis
- Pak: Etemadis
- Ringen: Solitude the Label
- Vinoloog en sommelier: Stephan van Kasteel Baexem
- Diner, tiramisu en cannoli: Porto Maurizio en Kasteel Baexem











